S22L2SRGB7Q
DataSheet
S22L2SRGB7Q PDF
Type:LED
Lamp Color:Blue, Cyan, Green, Magenta, Red, White - Cool, Yellow
Ratings:DC
Voltage:10V ~ 30V
Current:70mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.866" (22.00mm)