
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 609 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | Red |
| Lens Color: | - |
| Lens Transparency: | - |
| Ratings: | DC |
| Voltage: | 24V |
| Current: | 15mA |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.37" (9.40mm) |
| Lens Size: | - |
| Lens Style: | Round with Flat Top |
| Millicandela Rating: | 60mcd |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | - |
| Ingress Protection: | IP66, NEMA 4X |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of 6092122140F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PMI .250" LED 28V WIRE CLEAR AMB
INDICATOR 12MM FIXED HI GRN 220V
INDICATOR 12V 6MM FLUSH GREEN
CAP CER 75PF 50V NP0 0603
LED PNL MT 9MM 24V BLACK RED
DUAL-SUPPLY COMPARATOR
LED THROUGH-HOLE