W22PL-MVDLW-WLR
Manufacturer
c3controls
VIGOR # :
Description
22MM MLTIVLT 20-277 WH W/RD LENS
Catalog
Panel Indicators, Pilot Lights
DataSheet
W22PL-MVDLW-WLR PDF
Type Description
Series:22
Package:Bag
Part Status:Active
Type:LED
Lamp Color:White
Lens Color:Red
Lens Transparency:-
Ratings:AC/DC
Voltage:20V ~ 277V
Current:-
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.88" (22.23mm)