W22UNR-120LG-WLG
Manufacturer
c3controls
VIGOR # :
Description
22MM UBDY 120V GN NR LED/LENS
Catalog
Panel Indicators, Pilot Lights
DataSheet
W22UNR-120LG-WLG PDF
Type Description
Series:22
Package:Bag
Part Status:Active
Type:LED
Lamp Color:Green
Lens Color:Green
Lens Transparency:-
Ratings:AC/DC
Voltage:110V ~ 130V
Current:3.5mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.88" (22.23mm)