Q8P1CXXW110E
Description
INDICATOR 110V 8MM PROMINENT WHT
DataSheet
Q8P1CXXW110E PDF
Type:LED
Lamp Color:White
Lens Color:White
Lens Transparency:Diffused
Ratings:AC
Voltage:110V
Current:6mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.31" (7.87mm)
Lens Size:5mm, T-1 3/4