W22U-24LG-WLG
Description
22MM UNIBDY, GN LED/LENS, 24V FV
Catalog
Panel Indicators, Pilot Lights
DataSheet
W22U-24LG-WLG PDF
Part Status:Active
Type:LED
Lamp Color:Green
Lens Color:Green
Lens Transparency:-
Ratings:AC/DC
Voltage:24V
Current:-
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.88" (22.23mm)