Q6F1BXXW12E
Description
INDICATOR 12V 6MM FLUSH WHITE
DataSheet
Q6F1BXXW12E PDF
Type:LED
Lamp Color:White
Lens Color:White
Lens Transparency:Diffused
Ratings:DC
Voltage:12V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.24" (6.10mm)
Lens Size:3mm, T-1