
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 22.5mm Metal |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | Green |
| Lens Color: | - |
| Lens Transparency: | - |
| Ratings: | AC/DC |
| Voltage: | 24V |
| Current: | - |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.89" (22.50mm) |
| Lens Size: | 29.50mm Dia |
| Lens Style: | Round with Flat Top |
| Millicandela Rating: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | - |
| Ingress Protection: | - |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of AS2PLB3LB24 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PNL MNT W/ WIRE 430NM 200MCD BLU
INDICATOR LIGHT 22MM GRN 24V
22MM WHITE 24V WIRES
CONN SMA JACK STR 50OHM SMD
IC MCU 16BIT 2KB FLASH 16QFN
IC MCU 16BIT 64KB FRAM 64LQFP
INDICATOR LIGHT 22MM GRN 24V