
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 657 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | Red |
| Lens Color: | Red |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Ratings: | DC |
| Voltage: | 24V |
| Current: | - |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.69" (17.53mm) |
| Lens Size: | 16.50mm Dia |
| Lens Style: | Round with Domed Top |
| Millicandela Rating: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | - |
| Ingress Protection: | IP67, NEMA 4X |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 66 |
Current price of 6572504802F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED PANEL INDCATOR BLUE 3.3V
LED PANEL IND YELLOW 2.2V IP40
INDICATOR PB RECT WHT LED ILLUM
IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20DIP
PMI RED DOME 24V 30 LEAD
HIGH POWER LED SERIES 3535 CERAM
CAP TRIMMER 75-300PF 175V TH