
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 677 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | Blue |
| Lens Color: | - |
| Lens Transparency: | - |
| Ratings: | DC |
| Voltage: | 24V |
| Current: | 30mA |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.28" (7.20mm) |
| Lens Size: | - |
| Lens Style: | - |
| Millicandela Rating: | 3000mcd |
| Wavelength - Peak: | 470nm |
| Viewing Angle: | 25° |
| Termination Style: | Solder Lug |
| Ingress Protection: | IP66, NEMA 4X |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 150 |
Current price of 6772412344F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PMI .250" LED 24V TAB DIFF GREEN
LED SNAP-IN PMI PVC FREE
PMI .250" LED 12V TAB DIFF AMBER
HIGH LED 10MM FLAT 110V RED IP67
DC DC CONVERTER 5V 1W
LED PANEL INDCATOR BLUE 24V
LENS ORANGE 15.2X21.2 PLASTIC TR