
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Neon |
| Lamp Color: | Amber |
| Lens Color: | - |
| Lens Transparency: | - |
| Ratings: | - |
| Voltage: | - |
| Current: | - |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.39" (10.00mm) |
| Lens Size: | 13.30mm Dia |
| Lens Style: | Round with Flat Top |
| Millicandela Rating: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Ingress Protection: | IP66, IP67 |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of C027500NAH is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INDICATOR PB BLU ILL SQ FLAT CAP
PMI .250" LED 120V TAB DIFF ORG
PMI .250" LED 48V TAB DIFF AMBER
CAP CER 8200PF 100V X7R 0603
CAP CER 330PF 25V NP0 0603
LAMP PNL MNT
MICRO