C464-LRG28H-CGO
Description
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR RED/
DataSheet
C464-LRG28H-CGO PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
YB01KW01-5C24-JC
YB01KW01-5C24-JC
INDICATOR PB SQ RED LED 24V ILL
P84-G120-CG
P84-G120-CG
PMI LED 0.500" 120V TAB GREEN
5581601023F
5581601023F
LED PMI SNAP-IN YELLOW PVC FREE
2039
ADDRESS LED MATRIX I2C BLUE
RELAY SOCKET DIN RAIL
F93/GK
F93/GK
STEEL INDEXING PLUNGER
C464-LRG28H-CGO
C464-LRG28H-CGO