C46-RAG12H-NAO
Description
PMI .250" LED 12V TAB DIFF RED/A
DataSheet
C46-RAG12H-NAO PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
5561707324F
5561707324F
LED 1" FLAT YELLOW 125VDC C1D2