C461-BG24H-CGO
Description
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR GREE
DataSheet
C461-BG24H-CGO PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
HB02KW01-6B-DB
HB02KW01-6B-DB
SW IND PB RND WHITE LED DIFF AMB
MPR3AD
MPR3AD
PNL MNT W/ WIRE 605NM 25MCD AMBR
YB02KW01-5F12-JF
YB02KW01-5F12-JF
LED PANEL INDICATOR GRN 12V
RNC55K3742FPB14
RNC55K3742FPB14
RES 37.4K OHM 1/8W 1% AXIAL
VS-STPS1045BTR-M3
VS-STPS1045BTR-M3
DIODE SCHOTTKY 45V 10A DPAK
UL PC 200/63 HG
UL PC 200/63 HG
7X2.5X10 ENCLOSURE
C461-BG24H-CGO
C461-BG24H-CGO