
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | Green |
| Lens Color: | Green |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Ratings: | DC |
| Voltage: | 12V |
| Current: | 20mA |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.50" (12.70mm) |
| Lens Size: | - |
| Lens Style: | Round with Flat Top |
| Millicandela Rating: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | - |
| Ingress Protection: | - |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of LE177C39027 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF BLU
VANDAL RESISTANT LED PMI GREEN
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR AMBE
RES 11.5 OHM 2W 1% WW AXIAL
RES 6.34K OHM 1/10W 1% AXIAL
IC FPGA 416 I/O 900FBGA
INDICATOR LIGHT 12V LED GREEN