MPR6-3BWD12V
Description
PNL MNT 12V BLUE 3MM
DataSheet
MPR6-3BWD12V PDF
Type Description
Series:MPR6-3
Package:Bag
Part Status:Active
Type:-
Lamp Color:Blue
Lens Color:-
Lens Transparency:Diffused
Ratings:-
Voltage:12V
Current:-
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.23" (5.84mm)