C461-GAR12H-NYO
Description
PMI .250" LED 12V TAB DIFF GREEN
DataSheet
C461-GAR12H-NYO PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
930424X897GD
930424X897GD
INCAND NEON PANEL INDICATOR 250V
PANEL INDICATOR INCAND 14V WHITE