TP02121A-4K
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
DataSheet
TP02121A-4K PDF
Part Status:Active
Length:9.83" (249.60mm)
Width:7.41" (188.10mm)
Height:0.083" (2.10mm)
Interface:-
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)