SCT3250-21.78"
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
SCT3250 21.78" 8" FFC W
Catalog
Touch Screen Overlays
DataSheet
SCT3250-21.78" PDF
Type Description
Series:MicroTouchâ„¢ System SCT3250
Package:Box
Part Status:Obsolete
Length:-
Width:-
Height:-
Interface:USB
Type:Capacitive
Diagonal Screen Size:21.78" (553.21mm)