FTAS00-10.6AW-4A
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6"
DataSheet
FTAS00-10.6AW-4A PDF
Type Description
Series:FT
Package:Box
Part Status:Active
Length:9.19" (233.40mm)
Width:0.08" (2.03mm)
Height:5.56" (141.30mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.6" (269.24mm)