FTAS00-104AV4
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
DataSheet
FTAS00-104AV4 PDF
Type Description
Series:FT
Package:Bulk
Part Status:Active
Length:8.92" (226.57mm)
Width:7.21" (183.00mm)
Height:0.083" (2.10mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.4" (264.16mm)