FTAS00-8.4AS-4A
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 8.4"
DataSheet
FTAS00-8.4AS-4A PDF
Type Description
Series:FT
Package:Box
Part Status:Active
Length:6.95" (176.50mm)
Width:0.08" (2.03mm)
Height:5.33" (135.40mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:8.4" (213.36mm)