TP02104A-4K
Manufacturer
NKK Switches
VIGOR # :
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Catalog
Touch Screen Overlays
DataSheet
TP02104A-4K PDF
Type Description
Series:TP02
Package:Box
Part Status:Active
Length:8.46" (215.00mm)
Width:6.39" (162.40mm)
Height:0.083" (2.10mm)
Interface:-
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.40" (264.16mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
K-19-U
K-19-U
TOUCH SCREEN INFRARED IR 19"
E-65-C
E-65-C
TOUCH SCREEN INFRARED IR 6.5"
400437
TOUCH SCREEN RESISTIVE 4.36"
ZB4.8V1X4SBSAA
ZB4.8V1X4SBSAA
BATTERY PACK NICD 4.8V AA
TP02104A-4K
TP02104A-4K
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
26515
NUT DRIVER HEX SCKT 1.8MM 5.51"