TP01121W-4K
DataSheet
TP01121W-4K PDF
Part Status:Last Time Buy
Length:10.40" (264.26mm)
Width:0.08" (2.10mm)
Height:6.55" (166.40mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)