TP01121A-4K
DataSheet
TP01121A-4K PDF
Part Status:Last Time Buy
Length:9.83" (249.60mm)
Width:0.08" (2.10mm)
Height:7.41" (188.10mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)