P32-180SW/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 180VDC
DataSheet
P32-180SW/MHIA PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input:105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1:180V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):15mA
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Efficiency:-
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:7-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension:3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)