
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SUS (6W) |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Type: | Isolated Module |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 18V |
| Voltage - Output 1: | 3.3V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.35A |
| Power (Watts): | 4.5 W |
| Voltage - Isolation: | 500 V |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Efficiency: | 74% |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD Module |
| Size / Dimension: | 1.24" L x 0.71" W x 0.26" H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm) |
| Supplier Device Package: | - |
| Control Features: | - |
| Approval Agency: | - |
| Standard Number: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 |
Current price of SUS6123R3B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 12V 250W
DC DC CONVERTER 15V 6W
FIXED IND 3.3UH 4.6A 26 MOHM SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 17PF SMD
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
DC DC CONVERTER 3.3V 4.5W