
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PYB30 (30W) |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Isolated Module |
| Number of Outputs: | 3 |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 75V |
| Voltage - Output 1: | 3.3V |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Voltage - Output 3: | -12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 3.5A, 625mA, 625mA |
| Power (Watts): | 30 W |
| Voltage - Isolation: | 1.5 kV |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Features: | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency: | 85% |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | 7-DIP Module |
| Size / Dimension: | 2.00" L x 1.60" W x 0.64" H (50.8mm x 40.6mm x 16.3mm) |
| Supplier Device Package: | - |
| Control Features: | Enable, Active High |
| Approval Agency: | - |
| Standard Number: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of PYB30-Q48-T312-H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DC DC CONVERTER 36V 50W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 28V 25W
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ LVCMOS
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
CONN JACK 1PORT 100 BASE-T PCB
DC DC CONVERTER 3.3V +/-12V 30W