RR9LD3333T00NAIMR6B
Description
AC/DC DSKTP/WALL MNT ADPT 9V 30W
DataSheet
RR9LD3333T00NAIMR6B PDF
Type Description
Series:GTM96300-36VV-R3A
Region Utilized:International
Form:Desktop, Wall Mount (Class I)
Input Type:Cord, Multi-Blade (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:9V
Current - Output (Max):3.33A
Power (Watts):30 W
No Load Power Consumption:75mW (Max)
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:-20°C ~ 40°C
Output Connector:Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Cord Length:47.2" (1.20m)
Input Connector:IEC 320-C6, Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension:4.00" L x 1.83" W x 1.50" H (101.7mm x 46.5mm x 38.2mm)