WR9QR200T00NAIMR6B
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 30V 6W
DataSheet
WR9QR200T00NAIMR6B PDF
Type Description
Series:GTM96060-06VV-Q
Package:Bulk
Part Status:Active
Region Utilized:International
Form:Wall Mount (Class II)
Input Type:Multi-Blade (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:30V
Current - Output (Max):200mA
Power (Watts):6 W
No Load Power Consumption:75mW (Max)
Polarization:-
Applications:Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:-20°C ~ 50°C
Output Connector:Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Cord Length:59" (1.50m)
Input Connector:Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension:1.71" L x 2.91" W x 1.45" H (43.5mm x 74.0mm x 36.8mm)