LED12W-36-C0350-D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 350MA
DataSheet
LED12W-36-C0350-D PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:18 ~ 36V
Current - Output (Max):350mA
Power (Watts):12 W
Voltage - Isolation:-
Dimming:Analog
Features:OCP, OVP, SCP
Ratings:IP66
Operating Temperature:-
Efficiency:80%