LED25W-56-C0450
Description
LED DRIVER CC AC/DC 19-56V 450MA
DataSheet
LED25W-56-C0450 PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:19 ~ 56V
Current - Output (Max):450mA
Power (Watts):25 W
Voltage - Isolation:-
Dimming:-
Operating Temperature:-
Efficiency:84%
Termination Style:Wire Leads
Size / Dimension:3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm)