GT32S32A
Manufacturer
Carlo Gavazzi
VIGOR # :
Description
TOR SCREW 32A 22-32A
Catalog
Accessories
DataSheet
GT32S32A PDF
Type Description
Series:GT32
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Thermal Overload Relay
For Use With/Related Products:32AF Contactors
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
HS101
HS101
HEATSINK
DIN ADAPTER 14POS ML HEADER
HS202
HS202
HEATSINK SSR 2.0DEG C/W PNL MNT
LTM-8647AG
LTM-8647AG
DISP 14SEG 0.54" DBL GRN 18DIP
GT32S32A
GT32S32A
TOR SCREW 32A 22-32A
78RB12
78RB12
SWITCH SLIDE DIP SPST 150MA 30V
FTB1F-15FTR
FTB1F-15FTR
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 1.5A ABF