GT95S22A
Description
TOR SCREW 95A 16-22A
DataSheet
GT95S22A PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
GT63L9A
GT63L9A
TOR LUG 63A 6-9A
HS103
HS103
HEATSINK SSR 1.0DEG C/W PNL MNT
RIM-I 3 6/24VUC
RT0805FRE075K9L
RT0805FRE075K9L
RES SMD 5.9K OHM 1% 1/8W 0805
GT95S22A
GT95S22A
TOR SCREW 95A 16-22A