GT95L36A
Description
TOR LUG 95A 24-36A
DataSheet
GT95L36A PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
R95-020
R95-020
RELAY-HOLD DOWN SPRING
BRACKET RETAINING
RIM-I 2 110/230VDC
1825Y0500563MXR
1825Y0500563MXR
CAP CER 0.056UF 50V X7R 1825
Q16P1CXXG110E
Q16P1CXXG110E
INDICATOR 110V 16MM PROM GREEN
GT95L36A
GT95L36A
TOR LUG 95A 24-36A