DR6760A25RP
DataSheet
DR6760A25RP PDF
Circuit:3PST-NO (3 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:90 ~ 280VAC/DC
Voltage - Load:48 V ~ 600.0 V
Load Current:25 A