CMA24125
Description
SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
DataSheet
CMA24125 PDF
Package:Bulk
Part Status:Not For New Designs
Mounting Type:Chassis Mount
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:90 ~ 140VAC
Voltage - Load:24 V ~ 280.0 V
Load Current:125 A