DR4560D45PJ
Description
SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
DataSheet
DR4560D45PJ PDF
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 600.0 V
Load Current:45 A