SSRM-600D45
Description
SSR RELAY SPST-NO 45A 48-660V
DataSheet
SSRM-600D45 PDF
Type Description
Series:SSRM
Package:Bulk
Output Type:AC
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 660.0 V
Load Current:45 A