H12WD48125-10
Description
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
DataSheet
H12WD48125-10 PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Chassis Mount
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 660.0 V
Load Current:125 A