DR6760A30P
DataSheet
DR6760A30P PDF
Circuit:3PST-NO (3 Form A)
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:90 ~ 280VAC/DC
Voltage - Load:48 V ~ 600.0 V
Load Current:30 A