DRC3P48C411R
Description
RELAY SSR 480 V
DataSheet
DRC3P48C411R PDF
Circuit:3PST-NO (3 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:36 ~ 55VAC/DC
Voltage - Load:48 V ~ 530.0 V
Load Current:7.6 A