GNR30DCZH
Manufacturer
Crouzet
VIGOR # :
Description
SSR, GNR, SINGLE PHASE, DIN RAIL
DataSheet
GNR30DCZH PDF
Type Description
Series:GNR
Package:Box
Part Status:Active
Mounting Type:Chassis Mount, DIN Rail
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 660.0 V
Load Current:30 A