CWU48125P
Description
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
DataSheet
CWU48125P PDF
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:20 ~ 280VAC, 20 ~ 48VDC
Voltage - Load:48 V ~ 660.0 V
Load Current:125 A