SPFE380D25
Description
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
DataSheet
SPFE380D25 PDF
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:15 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 530.0 V
Load Current:25 A