GNR25DCZ
Description
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-600V
DataSheet
GNR25DCZ PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:DIN Rail
Circuit:3PST-NO (3 Form A)
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 600.0 V
Load Current:25 A