DR48D06R
Description
SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V
DataSheet
DR48D06R PDF
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 600.0 V
Load Current:6 A