CNR60D30UR
Description
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
DataSheet
CNR60D30UR PDF
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 600.0 V
Load Current:30 A