DR24A03X
Description
SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
DataSheet
DR24A03X PDF
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:208 ~ 265VAC
Voltage - Load:24 V ~ 280.0 V
Load Current:3 A