YC324-FK-07430KL
Manufacturer
Yageo
VIGOR # :
4623
Description
RES ARRAY 4 RES 430K OHM 2012
Catalog
Arrays/Networks Resistors
DataSheet
YC324-FK-07430KL PDF
Type Description
Series:YC324
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):430k
Tolerance:±1%
Number of Resistors:4
Resistor Matching Ratio:-
Resistor-Ratio-Drift:-
Number of Pins:8
Power Per Element:125mW
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Applications:DDRAM, SDRAM
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2012, Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CAT16-240J4LF
CAT16-240J4LF
RES ARRAY 4 RES 24 OHM 1206